Продажа
3-комн. новостройки
Продаётся 3-комн. новостройка 180 м²,
Ясамальский р.
1/18
Все фото
+10 фото
330 000 AZN
1 830 AZN/м²
3-комн.
Новостройка
180 м²
Площадь
10 / 21
этаж
Ремонт
Продаётся 3-комн. новостройка 180 м²,
Ясамальский р.
20 yanvar metrosu Main yaşayış kompleksi 3 otaqlı ela temirli mənzil satılır menzil 4 otaqda 3 otaqa düzelib bina tam yaşayışlı qaz su işıq daimidi Menzil tam eşyalı satılır. Komplekse kupça verilib. 24 saat muhafize yeraltı dayanacaq.
Баку, Moskva pr 8
Баку, Moskva pr 8
Смотреть на карте
Ясамальский р.
Main Rieltor
Посредник (агент)
№ 4389989
•
Просмотры: 3444
•
Обновлено: 17.05.2026, 22:07
330 000 AZN
1 830 AZN/м²
3-комн.
Новостройка
180 м²
Площадь
10 / 21
этаж
Ремонт
Main Rieltor
Посредник (агент)