Продажа
5 и более комн. новостройки
Продаётся 5-комн. новостройка 280 м²,
м. Шах Исмаил Хатаи
1/26
Все фото
+18 фото
1 100 000 AZN
3 930 AZN/м²
5-комн.
Новостройка
280 м²
Площадь
14 / 19
этаж
Купчая
Ремонт
Продаётся 5-комн. новостройка 280 м²,
м. Шах Исмаил Хатаи
✨ Park Azure – 5 otaqlı geniş mənzil satışda! ✨ 📍 280 kv.m | 14-cü mərtəbə | Yeni təmirli ✅ Yüksək keyfiyyətli təmir ✅ Rahat otaq planı ✅ 24/7 mühafizə, yeraltı parkinq ✅ Əla infrastruktur – metro, məktəb, bağça, ticarət mərkəzləri yaxınlıqda
Баку, Neftçilər prospekti.
Баку, Neftçilər prospekti.
Смотреть на карте
Хатаинский р.
м. Шах Исмаил Хатаи
Служба «ASAN» №2
Həbib Məmmədov
Посредник (агент)
Dost Əmlak Baş Ofis
Агентство
Ежедневно: 10:00 – 20:00
Баку, Ясамальский р., ул. Аббаса Мирзы Шарифзаде
Посмотреть все 1131 предложения
№ 5111489
•
Просмотры: 1141
•
Обновлено: 11.05.2026, 15:10
1 100 000 AZN
3 930 AZN/м²
5-комн.
Новостройка
280 м²
Площадь
14 / 19
этаж
Купчая
Ремонт
Həbib Məmmədov
Посредник (агент)
Dost Əmlak Baş Ofis
Агентство
Ежедневно: 10:00 – 20:00
Баку, Ясамальский р., ул. Аббаса Мирзы Шарифзаде
Посмотреть все 1131 предложения