Продажа
4-комн. новостройки
Продаётся 4-комн. новостройка 164 м²,
м. Нариман Нариманов
1/15
Все фото
+7 фото
590 000 AZN
3 600 AZN/м²
4-комн.
Новостройка
164 м²
Площадь
3 / 16
этаж
Ремонт
Продаётся 4-комн. новостройка 164 м²,
м. Нариман Нариманов
590.000 Azn Əşyalı Nəromanov m/s., Metroparkın arxası Yeni Tikili, Seven Star Residence 4 otaq düzəlmə, 164 kv, skvoznoy 3/16 Mərtəbə Sənəd -Müqavilə Xidmət haqqı alıcı tərəfdən 1% təşkil edir
Агентство
Ежедневно: 09:00 – 19:00
Баку, Наримановский р., ул. Табриз 99
Посмотреть все 180 предложения
№ 5341743
•
Просмотры: 4501
•
Обновлено: Сегодня, 17:29
590 000 AZN
3 600 AZN/м²
4-комн.
Новостройка
164 м²
Площадь
3 / 16
этаж
Ремонт
Samir
Посредник (агент)
Asan Əmlak
Агентство
Ежедневно: 09:00 – 19:00
Баку, Наримановский р., ул. Табриз 99
Посмотреть все 180 предложения