Продажа
3-комн. вторички
Продаётся 3-комн. вторичка 72 м²,
м. Сахил
1/13
Все фото
+5 фото
350 000 AZN
4 860 AZN/м²
3-комн.
Вторичка
72 м²
Площадь
4 / 5
этаж
Купчая
Ремонт
Продаётся 3-комн. вторичка 72 м²,
м. Сахил
Şəxsi öz evimdir. Əlavə olaraq həyətə baxan balkon 22-24 kv metr artırmaq mümkündür. Hal-hazırda ev kirayədədir. Zəhmət olmasa ciddi şəxslər narahat etsin.
Баку, Bülbül prospekti
Баку, Bülbül prospekti
Смотреть на карте
Насиминский р.
м. 28 мая
Собственник
№ 5398320
•
Просмотры: 2935
•
Обновлено: 09.05.2026, 11:01
350 000 AZN
4 860 AZN/м²
3-комн.
Вторичка
72 м²
Площадь
4 / 5
этаж
Купчая
Ремонт
Etibar
Собственник