Продажа
2-комн. новостройки
Продаётся 2-комн. новостройка 102 м²,
м. Шах Исмаил Хатаи
1/6
Все фото
299 000 AZN
2 930 AZN/м²
2-комн.
Новостройка
102 м²
Площадь
4 / 17
этаж
Продаётся 2-комн. новостройка 102 м²,
м. Шах Исмаил Хатаи
Xətai residence Qanuni 2 otaq Podmayak ( 3-ə düzəltmək olar Sahəsi : 102 kv.m Mərtəbə : 17/4 Sənəd : Müqavilə Qiymət : 2930 AZN 1 kv.m
Агентство
Ежедневно: 09:00 – 19:00
Баку, Наримановский р., ул. Табриз 99
Посмотреть все 180 предложения
№ 5444223
•
Просмотры: 901
•
Обновлено: Вчера, 21:48
299 000 AZN
2 930 AZN/м²
2-комн.
Новостройка
102 м²
Площадь
4 / 17
этаж
Asan Emlak
Посредник (агент)
Asan Əmlak
Агентство
Ежедневно: 09:00 – 19:00
Баку, Наримановский р., ул. Табриз 99
Посмотреть все 180 предложения