Продажа
5 и более комн. новостройки
Продаётся 5-комн. новостройка 267 м²,
м. Низами
1/16
Все фото
+8 фото
854 000 AZN
3 200 AZN/м²
5-комн.
Новостройка
267 м²
Площадь
11 / 17
этаж
Купчая
Продаётся 5-комн. новостройка 267 м²,
м. Низами
Nəsimi rayonu ərazisində inşa edilmiş Malibu Residenciyada mənzil satılır.Ümumi sahəsi 267 kv metr olan mənzil 5 otaqdan ibarətdi.Dənizə panoraması var.
Агентство
Ежедневно: 10:00 – 20:00
Баку, Ясамальский р., ул. Асада Ахмедова
Посмотреть все 673 предложения
№ 5446395
•
Просмотры: 576
•
Обновлено: 23.04.2026, 11:58
854 000 AZN
3 200 AZN/м²
5-комн.
Новостройка
267 м²
Площадь
11 / 17
этаж
Купчая
Real Əmlak
Посредник (агент)
Real Əmlak Yeni Yasamal
Агентство
Ежедневно: 10:00 – 20:00
Баку, Ясамальский р., ул. Асада Ахмедова
Посмотреть все 673 предложения