Продажа
2-комн. новостройки
Продаётся 2-комн. новостройка 65 м²,
м. Азадлыг проспекти
1/15
Все фото
+7 фото
163 000 AZN
2 510 AZN/м²
2-комн.
Новостройка
65 м²
Площадь
6 / 17
этаж
Купчая
Ремонт
Продаётся 2-комн. новостройка 65 м²,
м. Азадлыг проспекти
TƏCİLİ SATILIR.... Azadlıq metrosu yaxınlığında kapital bankın binasıda 1+1 otaqlı təmirli əşyalı, çıxarışlı mənzil satılır.Bina yaxınlığında məktəb, baxça, bazar, parka, marşrutlara yaxın ərazidə yerləşir.( Mənzilin 6000 man qiyməti endi)
Посредник (агент)
№ 5476979
•
Просмотры: 4283
•
Обновлено: Вчера, 08:40
163 000 AZN
2 510 AZN/м²
2-комн.
Новостройка
65 м²
Площадь
6 / 17
этаж
Купчая
Ремонт
Elan sahibi
Посредник (агент)