Продажа
3-комн. вторички
Продаётся 3-комн. вторичка 80 м²,
м. 20 января
1/7
Все фото
179 999 AZN
2 250 AZN/м²
3-комн.
Вторичка
80 м²
Площадь
1 / 9
этаж
Купчая
Ремонт
Продаётся 3-комн. вторичка 80 м²,
м. 20 января
Tecili satilir..20 yanvar metrosunun yani,etrafinda mekteb,baxcalar,marketlar mövcutdur.evin 1 otagi hal hazirda arendadadir.orta temit,iri metbexi acix eyvani var.işix,su,qaz daimidir.merkezleşdirilmiş istilik sistemi... (obyekt ücün yararli)
Баку, Moskva prospekti
Баку, Moskva prospekti
Смотреть на карте
Насиминский р.
м. 20 января
resid
Посредник (агент)
VİP House Elmlər
Агентство
Ежедневно: 10:00-19:00
Баку, Ясамальский р., ул. Исмаил-бека Куткашенского 9/3
Посмотреть все 700 предложения
№ 5570763
•
Просмотры: 2114
•
Обновлено: 11.05.2026, 11:59
179 999 AZN
2 250 AZN/м²
3-комн.
Вторичка
80 м²
Площадь
1 / 9
этаж
Купчая
Ремонт
resid
Посредник (агент)
VİP House Elmlər
Агентство
Ежедневно: 10:00-19:00
Баку, Ясамальский р., ул. Исмаил-бека Куткашенского 9/3
Посмотреть все 700 предложения