Продажа
2-комн. новостройки
Продаётся 2-комн. новостройка 63 м²,
Наримановский р.
1/12
Все фото
+4 фото
200 000 AZN
3 170 AZN/м²
2-комн.
Новостройка
63 м²
Площадь
17 / 17
этаж
Купчая
Ремонт
Продаётся 2-комн. новостройка 63 м²,
Наримановский р.
28 May Metrosunun yaxınlığında Qarabağ kücəsində Şərq bazarnın yanında 17 mərtəbəli binanın 17 ci mərtəbəsində 1 otaqdan 2 otaqa düzəlmə sahəsi 63 kvm olan təmirli mənzil satılır.
Агентство
Ежедневно: 10:00 - 18:00
Баку, Ясамальский р., ул. Исмаила Талыблы 37
Посмотреть все 522 предложения
№ 5810809
•
Просмотры: 287
•
Обновлено: Сегодня, 15:42
200 000 AZN
3 170 AZN/м²
2-комн.
Новостройка
63 м²
Площадь
17 / 17
этаж
Купчая
Ремонт
Əhəd
Посредник (агент)
Real Əmlak Şərifzadə
Агентство
Ежедневно: 10:00 - 18:00
Баку, Ясамальский р., ул. Исмаила Талыблы 37
Посмотреть все 522 предложения