Продажа
2-комн. новостройки
Продаётся 2-комн. новостройка 86 м²,
м. Иншаатчылар
1/13
Все фото
+5 фото
435 000 AZN
5 060 AZN/м²
2-комн.
Новостройка
86 м²
Площадь
7 / 17
этаж
Купчая
Ипотека
Ремонт
Продаётся 2-комн. новостройка 86 м²,
м. Иншаатчылар
Elmlər metrosunun yaxınlığında vip kompleksdə super təmirli və əşyalı mənzil satılır sənədlər qaydasındadır
Посредник (агент)
Gold Əmlak 28 May
Агентство
Ежедневно: 09:30-20:00
Баку, Насиминский р., ул. Дилары Алиевой 212
Посмотреть все 403 предложения
№ 5818614
•
Просмотры: 228
•
Обновлено: Сегодня, 17:34
435 000 AZN
5 060 AZN/м²
2-комн.
Новостройка
86 м²
Площадь
7 / 17
этаж
Купчая
Ипотека
Ремонт
Shukran
Посредник (агент)
Gold Əmlak 28 May
Агентство
Ежедневно: 09:30-20:00
Баку, Насиминский р., ул. Дилары Алиевой 212
Посмотреть все 403 предложения