Продажа
4-комн. новостройки
Продаётся 4-комн. новостройка 127 м²,
м. Кара Караев
1/6
Все фото
298 000 AZN
2 350 AZN/м²
4-комн.
Новостройка
127 м²
Площадь
8 / 16
этаж
Купчая
Продаётся 4-комн. новостройка 127 м²,
м. Кара Караев
Qarayev qanuni 4 otaq pafmayak menzil satşa teqdim olunur.Binda qaz su işiq damidir elave melumat üçün elaqe saxlaya bilersiniz.
Агентство
Ежедневно: 10:00 – 20:00
Баку, Низаминский р., ул. Ширина Мирзаева 68А
Посмотреть все 233 предложения
№ 5852017
•
Просмотры: 1696
•
Обновлено: 07.05.2026, 12:36
298 000 AZN
2 350 AZN/м²
4-комн.
Новостройка
127 м²
Площадь
8 / 16
этаж
Купчая
Cəlal Bəy
Посредник (агент)
CC Group
Агентство
Ежедневно: 10:00 – 20:00
Баку, Низаминский р., ул. Ширина Мирзаева 68А
Посмотреть все 233 предложения