Продажа
2-комн. вторички
Продаётся 2-комн. вторичка 60 м²,
м. Ази Асланов
1/13
Все фото
+5 фото
139 000 AZN
2 320 AZN/м²
2-комн.
Вторичка
60 м²
Площадь
4 / 5
этаж
Купчая
Ремонт
Продаётся 2-комн. вторичка 60 м²,
м. Ази Асланов
Xetai Rayonu Nesreddin Tusi küçəsi HəziAslanov Metrosuna yaxin 5 mertebeli binanin 4 cu mertebesi 2 otaq Lelinqrad Xetai Qayisinin yani Menzil satilir Qaz su iwiq var İpotekaya yararli Ofis haqqi 1%
Агентство
Ежедневно: 10:00 - 19:00
Баку, Хатаинский р., ул. Магомеда Хади 6
Посмотреть все 242 предложения
№ 5863155
•
Просмотры: 218
•
Обновлено: 05.05.2026, 12:01
139 000 AZN
2 320 AZN/м²
2-комн.
Вторичка
60 м²
Площадь
4 / 5
этаж
Купчая
Ремонт
Tural Bəy
Посредник (агент)
Prime House
Агентство
Ежедневно: 10:00 - 19:00
Баку, Хатаинский р., ул. Магомеда Хади 6
Посмотреть все 242 предложения