Продажа
1-комн. вторички
Продаётся 1-комн. вторичка 30 м²,
м. Нариман Нариманов
1/7
Все фото
126 000 AZN
4 200 AZN/м²
1-комн.
Вторичка
30 м²
Площадь
4 / 5
этаж
Купчая
Ремонт
Продаётся 1-комн. вторичка 30 м²,
м. Нариман Нариманов
KUPÇALI !!! Nəriman Nərimanovda ATSin yanında 5 mərtəbəli daş binada 1 otaqlı, əla təmirli, əşyalı mənzil satılır! Mənzilin içində əşyalar var Ətrafda hər növ iaşə obyektləri mövcuddur Qaz, su, işıq daimidir Ofis haqqı 1%
Агентство
Ежедневно: 10:00-19:00
Баку, Наримановский р., ул. Ага Нейматуллы
Посмотреть все 528 предложения
№ 5877037
•
Просмотры: 706
•
Обновлено: Сегодня, 17:58
126 000 AZN
4 200 AZN/м²
1-комн.
Вторичка
30 м²
Площадь
4 / 5
этаж
Купчая
Ремонт
Elsevər bey
Посредник (агент)
New House Nərimanov
Агентство
Ежедневно: 10:00-19:00
Баку, Наримановский р., ул. Ага Нейматуллы
Посмотреть все 528 предложения