Продажа
3-комн. новостройки
Продаётся 3-комн. новостройка 134 м²,
м. Гянджлик
1/16
Все фото
+8 фото
455 000 AZN
3 400 AZN/м²
3-комн.
Новостройка
134 м²
Площадь
15 / 17
этаж
Ремонт
Продаётся 3-комн. новостройка 134 м²,
м. Гянджлик
Nərimanov, Yeni Açılan Parkın yanı Əla Bina 3 otaq 455.000 AZN Sahə:134 kv Mərtəbə: 17/15
Агентство
Ежедневно: 09:00 – 19:00
Баку, Наримановский р., ул. Табриз 99
Посмотреть все 180 предложения
№ 5881105
•
Просмотры: 424
•
Обновлено: 17.05.2026, 13:03
455 000 AZN
3 400 AZN/м²
3-комн.
Новостройка
134 м²
Площадь
15 / 17
этаж
Ремонт
Asan Əmlak Daşınmaz Əmlak Agentliyi
Посредник (агент)
Asan Əmlak
Агентство
Ежедневно: 09:00 – 19:00
Баку, Наримановский р., ул. Табриз 99
Посмотреть все 180 предложения