В избранное
3-комн. новостройка - Насиминский  р. - 118 м² (1)
3-комн. новостройка - Насиминский  р. - 118 м² (2)
3-комн. новостройка - Насиминский  р. - 118 м² (3)
3-комн. новостройка - Насиминский  р. - 118 м² (4)
3-комн. новостройка - Насиминский  р. - 118 м² (5)
197 000AZN
1 670 AZN/м²
Продаётся 3-комн. новостройка 118 м², Насиминский р.
3-комн.
Новостройка
118 м²
Площадь
4 / 12
Этаж
Evinə yaraşanı Baku Electronics-də tap!
KATEQORİYALAR

Bazar qiymetinden aşağı! ASAN 1 ilə üzbəüz 12/4 mərtəbəsində 3 bloklu binanin 2ci blokunda təmirə yararlı 2 otaqlı, lakin 3 otağa duzele bilen yelçəkən mənzildir. Pəncərələri 2 tərəfə baxır. Həm 2 hemi 3 otaqlı mənzilin layihəsi memar terefinden tərtib edilmişdir. Balkonu 9 kv, istenilen halda eve qatmaq olar. Binada daimi işıq, su, qaz ve sayĝaclar mövcuddur. Lift işləyir. Həyəti, yeraltı dayanacağ nəzərdə tutulub. Məktəb ve baxça 10 metir aralıqdadır. Olimpik STAR piyada məsafədə. Hazırda 30-za yaxin mənzildə yaşayıș var.
Binanin dam örtuyu ve həyət ətrafı ișləri davam edir, sonra tehvil verilecek. Binanin 1ci blokunda yaşayış tam kupçalıdır.
Basqa unvanda ev aldigım ücün satıram.

Murad
Собственник
Внимание!
Не отправляйте аванс до осмотра недвижимости.

Номер объявления

Просмотров

Обновлено

5908069

2662

Сегодня 12:41

Причина жалобы
  • Использованы фотографии другой недвижимости
  • Подозрения в мошенничестве
  • Невозможно дозвониться
  • Уже продано/сдано в аренду
  • Некоторые данные о недвижимости указаны неверно
  • Неверная цена
  • Разместили объявление о моей недвижимости без разрешения
  • Разместили объявление как собственник, хотя является посредником
  • Другое
Действие невозможно
Вы уже отправляли жалобу на это объявление
Вы уже отправляли жалобу на это объявление

Ваша жалоба была успешно принята