Продажа
3-комн. новостройки
Продаётся 3-комн. новостройка 82 м²,
пос. Масазыр
1/9
Все фото
+1 фото
61 500 AZN
750 AZN/м²
3-комн.
Новостройка
82 м²
Площадь
8 / 8
этаж
Продаётся 3-комн. новостройка 82 м²,
пос. Масазыр
Masazır qəsəbəsi, Rahat Nəfəs yaşayış kompleksində 82kv sahəsi olan 3 otaqlı mənzil satılır. Mənzil 8 mərtəbəli binanın 8 ci mərtəbəsində yerləşir. Kompleksdə qaz, su, işıq, lift var. Qeyd: Müştəri tərəfdən ofis zəhmət haqqı 1% təşkil edir.l
Баку, Masazır qəsəbəsi,
Баку, Masazır qəsəbəsi,
Смотреть на карте
Абшеронcкий р.
пос. Масазыр
Abşeron 1
Посредник (агент)
№ 5947462
•
Просмотры: 353
•
Обновлено: 01.05.2026, 14:26
61 500 AZN
750 AZN/м²
3-комн.
Новостройка
82 м²
Площадь
8 / 8
этаж
Abşeron 1
Посредник (агент)