Продажа
2-комн. вторички
Продаётся 2-комн. вторичка 61 м²,
пос. Ясамал
1/12
Все фото
+4 фото
178 000 AZN
2 920 AZN/м²
2-комн.
Вторичка
61 м²
Площадь
4 / 5
этаж
Купчая
Ремонт
Продаётся 2-комн. вторичка 61 м²,
пос. Ясамал
Tblisi Prospekti Avropa Oteli Yaxinliqi 5Mertebeli Binanin 4cu Mertebesi 55+6kv Artirmasi Olan 2otaqli Yaxwi Temrili Menzil Tecili Olaraq Tam Ewyali Halda Satilir Merkezi Istilik Sistemi Var Etrafli Zeng Edin Firmanin Xidmet Haqqi 1Faiz Tewkil Edir
Агентство
Ежедневно 10:00 – 20:00
Баку, Насиминский р., ул. Самеда Вургуна
Посмотреть все 833 предложения
№ 5952684
•
Просмотры: 266
•
Обновлено: 11.05.2026, 17:30
178 000 AZN
2 920 AZN/м²
2-комн.
Вторичка
61 м²
Площадь
4 / 5
этаж
Купчая
Ремонт
Ceyhun
Посредник (агент)
Bakı Əmlak Dostluq
Агентство
Ежедневно 10:00 – 20:00
Баку, Насиминский р., ул. Самеда Вургуна
Посмотреть все 833 предложения