Срок объявления истёк

2-комн. новостройка - м. 8 ноября - 68 м² (1)
2-комн. новостройка - м. 8 ноября - 68 м² (2)
2-комн. новостройка - м. 8 ноября - 68 м² (3)
2-комн. новостройка - м. 8 ноября - 68 м² (4)
2-комн. новостройка - м. 8 ноября - 68 м² (5)
2-комн. новостройка - м. 8 ноября - 68 м² (6)
2-комн. новостройка - м. 8 ноября - 68 м² (7)
2-комн. новостройка - м. 8 ноября - 68 м² (8)
2-комн. новостройка - м. 8 ноября - 68 м² (9)
202 000AZN
2 970 AZN/м²
Продаётся 2-комн. новостройка 68 м², м. 8 ноября
2-комн.
Новостройка
68 м²
Площадь
15 / 18
Этаж
КупчаяИпотекаРемонт
Evinə yaraşanı Baku Electronics-də tap!
KATEQORİYALAR

Tbilisi Prospektində, Neptun marketin arxa küçəsində, 8 noyabr metrosuna yaxın yerləşən yeni tikilidə ümumi sahəsi 68 kv.m. olan 2 otaqlı təmirli mənzil (dövlət çıxarışında 58 kv.m qeyd olunub). Təmir şəxsi istifadə üçün keyfiyyətli materiallarla edilib, yaşayış olmayıb.

Номер объявления

Просмотров

Обновлено

5956410

1048

13 апреля 2026

Восстановить