Срок объявления истёк

2-комн. новостройка - Наримановский  р. - 91 м² (1)
2-комн. новостройка - Наримановский  р. - 91 м² (2)
2-комн. новостройка - Наримановский  р. - 91 м² (3)
2-комн. новостройка - Наримановский  р. - 91 м² (4)
2-комн. новостройка - Наримановский  р. - 91 м² (5)
2-комн. новостройка - Наримановский  р. - 91 м² (6)
275 000AZN
3 020 AZN/м²
Продаётся 2-комн. новостройка 91 м², Наримановский р.
2-комн.
Новостройка
91 м²
Площадь
15 / 16
Этаж
КупчаяРемонт
Evinə yaraşanı Baku Electronics-də tap!
KATEQORİYALAR

🏢 Olimpik Star – 2 otaqlı təmirli mənzil satılır!

✨ 91 m², 16/15-ci mərtəbə
🛋 Mebel və texnika ilə
🌇 2 balkon, kombi sistemi
📜 Kupça sənəd
💡 Qaz, su, işıq daim
🏢 Yenitikili binada, 24 saat mühafizə, sürətli liftlər və tam texniki təminat

📍 Möhtəşəm yerdə, rahat yaşayış üçün ideal!

Номер объявления

Просмотров

Обновлено

5956579

589

10 апреля 2026

Восстановить