Срок объявления истёк

2-комн. новостройка - м. 28 мая - 108 м² (1)
2-комн. новостройка - м. 28 мая - 108 м² (2)
2-комн. новостройка - м. 28 мая - 108 м² (3)
2-комн. новостройка - м. 28 мая - 108 м² (4)
287 000AZN
2 660 AZN/м²
Продаётся 2-комн. новостройка 108 м², м. 28 мая
2-комн.
Новостройка
108 м²
Площадь
11 / 13
Этаж
КупчаяИпотека
Evinə yaraşanı Baku Electronics-də tap!
KATEQORİYALAR

Qəti Şəkildə heç bir halda makler narahat etməsin !

Əbu Bəkr Məscidi 28 may 2-ci çıxış ərazisi

Qanuni 2 otağ (3otağ studio belə edə bilərsiniz)
108 kvm

Qiymət-287.000 azn

Номер объявления

Просмотров

Обновлено

5983060

529

27 марта 2026

Восстановить