Срок объявления истёк

3-комн. новостройка - Хырдалан - 112 м² (1)
3-комн. новостройка - Хырдалан - 112 м² (2)
3-комн. новостройка - Хырдалан - 112 м² (3)
3-комн. новостройка - Хырдалан - 112 м² (4)
3-комн. новостройка - Хырдалан - 112 м² (5)
3-комн. новостройка - Хырдалан - 112 м² (6)
3-комн. новостройка - Хырдалан - 112 м² (7)
3-комн. новостройка - Хырдалан - 112 м² (8)
3-комн. новостройка - Хырдалан - 112 м² (9)
3-комн. новостройка - Хырдалан - 112 м² (10)
235 000AZN
2 100 AZN/м²
Продаётся 3-комн. новостройка 112 м², Хырдалан
3-комн.
Новостройка
112 м²
Площадь
11 / 11
Этаж
КупчаяИпотекаРемонт
Evinə yaraşanı Baku Electronics-də tap!
KATEQORİYALAR

Sənədi kupçasi qaydasında, daimi su işıq, qaz, hər iki tərəfə balkonu var, ev təmirli geniş otaqlar, işıqlı. Heyəti səliqəli, qarajı var, 20 yanvara 7deq məsafə, Xırdalan Binəqədi kruqunu yanında, istilik sistemi kombi. 11in 11i, ıki lifti işlək

Хырдалан, Hacı Zeynalabdin Tağıyev 34

Номер объявления

Просмотров

Обновлено

5996380

454

26 апреля 2026

Восстановить