Продажа
3-комн. новостройки
Продаётся 3-комн. новостройка 120 м²,
м. Гянджлик
1/10
Все фото
+2 фото
358 000 AZN
2 980 AZN/м²
3-комн.
Новостройка
120 м²
Площадь
11 / 17
этаж
Купчая
Ипотека
Ремонт
Продаётся 3-комн. новостройка 120 м²,
м. Гянджлик
Nərimanov rayonu, Təhsil Nazirliyinin yaxınlığında Qanuni 3 otaqlı mənzil satışdadır. Mənzil tam təmirlidir və tam əşyalıdır, əşyalarla birlikdə satılır. Kupçalıdır və ipotekaya tam yararlıdır. Orta mərtəbədə yerləşir. Ofis haqqı 1%.
Агентство
Ежедневно: 10:00-20:00
Баку, Наримановский р., ул. Табриз
Посмотреть все 595 предложения
№ 5997837
•
Просмотры: 389
•
Обновлено: Вчера, 16:59
358 000 AZN
2 980 AZN/м²
3-комн.
Новостройка
120 м²
Площадь
11 / 17
Агентство
Ежедневно: 10:00-20:00
Баку, Наримановский р., ул. Табриз
Посмотреть все 595 предложения