Срок объявления истёк

2-комн. вторичка - пос. Говсан - 52 м² (1)
2-комн. вторичка - пос. Говсан - 52 м² (2)
2-комн. вторичка - пос. Говсан - 52 м² (3)
2-комн. вторичка - пос. Говсан - 52 м² (4)
2-комн. вторичка - пос. Говсан - 52 м² (5)
2-комн. вторичка - пос. Говсан - 52 м² (6)
2-комн. вторичка - пос. Говсан - 52 м² (7)
2-комн. вторичка - пос. Говсан - 52 м² (8)
2-комн. вторичка - пос. Говсан - 52 м² (9)
2-комн. вторичка - пос. Говсан - 52 м² (10)
2-комн. вторичка - пос. Говсан - 52 м² (11)
100 000AZN
1 920 AZN/м²
Продаётся 2-комн. вторичка 52 м², пос. Говсан
2-комн.
Вторичка
52 м²
Площадь
4 / 5
Этаж
КупчаяИпотекаРемонт
Evinə yaraşanı Baku Electronics-də tap!
KATEQORİYALAR

Hövsan Qəsəbəsində 2otağ yaxşı təmirli mənzil satılır. Mərkəzi istilik sistemi var.Bina məktəb,bağça,market və dayanacağın yaxınlığındadır.İpotekaya yararlıdır.

Баку, Rasim Şahsuvarov küç.

Номер объявления

Просмотров

Обновлено

6003357

1171

13 мая 2026

Восстановить