Продажа
2-комн. вторички
Продаётся 2-комн. вторичка 52 м²,
пос. Ази Асланова
1/18
Все фото
+10 фото
156 000 AZN
3 000 AZN/м²
2-комн.
Вторичка
52 м²
Площадь
7 / 9
этаж
Купчая
Ремонт
Продаётся 2-комн. вторичка 52 м²,
пос. Ази Асланова
Leningrad proyekti Nargile dairesinin yaxinliqinda Hezi aslanova metorosuna 10 deqiqelik mesafe 9/7 metrebe Ela infastruktuya malik olan qanuni 2 otaq Qaz su isiq Esil aliciya cuzi endrim olunacaq
Баку, Həzi Aslanov qəsəbəsi
Баку, Həzi Aslanov qəsəbəsi
Смотреть на карте
Хатаинский р.
пос. Ази Асланова
Mehdi
Собственник
№ 6040729
•
Просмотры: 466
•
Обновлено: Вчера, 15:22
156 000 AZN
3 000 AZN/м²
2-комн.
Вторичка
52 м²
Площадь
7 / 9
этаж
Купчая
Ремонт
Mehdi
Собственник