Продажа
2-комн. новостройки
Продаётся 2-комн. новостройка 71 м²,
м. Ази Асланов
1/9
Все фото
+1 фото
200 000 AZN
2 820 AZN/м²
2-комн.
Новостройка
71 м²
Площадь
6 / 11
этаж
Купчая
Ремонт
Продаётся 2-комн. новостройка 71 м²,
м. Ази Асланов
Xəzər dairəsinin üstü 11 mərtəbəli binanın 6-cı mərtəbəsində 71 kvm 2 otaq super təmirli mənzil satılır.Bir eyvanı var.Qaz su işıq daimidir.İstilik Kombidir. SƏNƏD MÜQAVİLƏ QİYMƏT: 200.000 AZN+ ƏŞYALI Xidmət haqqı 1%
Баку, Gəncə prospekti
Баку, Gəncə prospekti
Смотреть на карте
Хатаинский р.
м. Ази Асланов
Elan Sahibi
Посредник (агент)
№ 6043469
•
Просмотры: 256
•
Обновлено: 17.05.2026, 15:31
200 000 AZN
2 820 AZN/м²
2-комн.
Новостройка
71 м²
Площадь
6 / 11
этаж
Купчая
Ремонт
Elan Sahibi
Посредник (агент)