В избранное

Comfort Əmlak

201 предложение
3-комн. новостройка - пос. Ени Ясамал - 132 м² (1)
3-комн. новостройка - пос. Ени Ясамал - 132 м² (2)
3-комн. новостройка - пос. Ени Ясамал - 132 м² (3)
3-комн. новостройка - пос. Ени Ясамал - 132 м² (4)
3-комн. новостройка - пос. Ени Ясамал - 132 м² (5)
3-комн. новостройка - пос. Ени Ясамал - 132 м² (6)
3-комн. новостройка - пос. Ени Ясамал - 132 м² (7)
3-комн. новостройка - пос. Ени Ясамал - 132 м² (8)
195 000AZN
1 480 AZN/м²
Продаётся 3-комн. новостройка 132 м², пос. Ени Ясамал
3-комн.
Новостройка
132 м²
Площадь
16 / 17
Этаж
Ремонт
Evinə yaraşanı Baku Electronics-də tap!
KATEQORİYALAR

🏡 Yeni Yasamalda Əla Təmirli 3 Otaqlı Mənzil Satılır – SIMPATIYA MTK

📍 Ünvan: Yeni Yasamal, Albalı uşaq bağçasının yanı
🏢 MTK: SIMPATIYA MTK
📐 Otaq sayı: Qanuni 3 otaq
🏗 Bina: Yeni tikili
📄 Sənəd: Müqavilə (kupça yoxdur)
🚪 Mərtəbə: Yüksək mərtəbə, lift birbaşa qalxır
🔝 Mənzilin üstü: Mansarddır

✅ Üstünlüklər:

🛋 Bahalı və zövqlü təmir – gələr-gəlməz yaşamaq üçün tam hazır

💨 Skvaznoy plan – iki tərəfə çıxış, yaxşı hava sirkulyasiyası

🌞 Gün düşən mənzil – işıqlı və komfortlu yaşayış

🪑 Əşyaların bir hissəsi qalacaq

🔌 Qaz, işıq, su daimidir

🛗 Lift mərtəbəyə qədər qalxır

📍 İnşaatçılar metrosuna 10 dəqiqəlik məsafə

👪 Ailələr üçün ideal – uşaq bağçasının bir addımlığında

✅ Dəyərindən qat-qat aşağı qiymətə təklif olunur.
💬 Real alıcı ilə razılaşma mümkündür.
💼 Xidmət haqqı: 1%

Feqan
Посредник (агент)

Номер объявления

Просмотров

Обновлено

6052395

179

Вчера 11:39

Причина жалобы
  • Использованы фотографии другой недвижимости
  • Подозрения в мошенничестве
  • Невозможно дозвониться
  • Уже продано/сдано в аренду
  • Некоторые данные о недвижимости указаны неверно
  • Неверная цена
  • Разместили объявление о моей недвижимости без разрешения
  • Разместили объявление как собственник, хотя является посредником
  • Другое
Действие невозможно
Вы уже отправляли жалобу на это объявление
Вы уже отправляли жалобу на это объявление