Продажа
2-комн. новостройки
Продаётся 2-комн. новостройка 58 м²,
пос. Аг шехер
1/6
Все фото
290 000 AZN
5 000 AZN/м²
2-комн.
Новостройка
58 м²
Площадь
3 / 6
этаж
Купчая
Ипотека
Ремонт
Продаётся 2-комн. новостройка 58 м²,
пос. Аг шехер
ekslüziv olaraq Tam təmirli +əşyalı 2 otaq studiya mənzil. Mənzil isti döşəmə ilə təchiz olunmuşdur, Fotoalrda olan bütün əşyalar qiymətə daxildir. Maraqlanan şəxslər zəng və ya whatsapp vasitəsilə əlaqə saxlaya bilərlər. Ofis xidmet haqqi 1%
Баку, Yaşıl Ada küç
Баку, Yaşıl Ada küç
Смотреть на карте
Хатаинский р.
пос. Аг шехер
Аг шехер
Служба «ASAN» №2
Rövşən Bəy
Посредник (агент)
EVA Group "Röyal Əmlak"
Агентство
Ежедневно: 10:00-20:00
Баку, Хатаинский р., пр. Бабека
Посмотреть все 683 предложения
№ 6076150
•
Просмотры: 389
•
Обновлено: 16.05.2026, 10:05
290 000 AZN
5 000 AZN/м²
2-комн.
Новостройка
58 м²
Площадь
3 / 6
Агентство
Ежедневно: 10:00-20:00
Баку, Хатаинский р., пр. Бабека
Посмотреть все 683 предложения