Продажа
3-комн. новостройки
Продаётся 3-комн. новостройка 89 м²,
м. Нариман Нариманов
1/11
Все фото
+3 фото
350 000 AZN
3 930 AZN/м²
3-комн.
Новостройка
89 м²
Площадь
12 / 16
этаж
Ремонт
Продаётся 3-комн. новостройка 89 м²,
м. Нариман Нариманов
Əşyalar qismən qalır (danışığdan aslıdır) -Cıxarış veriləcək, işlər tam bitdikdə -Qiymətdə razılaşmaq olar ( real müştəri ilə) Xidmət haqqı 1 %
Агентство
Ежедневно: 10:00-20:00
Баку, Хатаинский р., пр. Бабека
Посмотреть все 676 предложения
№ 6092406
•
Просмотры: 67
•
Обновлено: 01.05.2026, 18:44
350 000 AZN
3 930 AZN/м²
3-комн.
Новостройка
89 м²
Площадь
12 / 16
этаж
Ремонт
Emin bəy
Посредник (агент)
EVA Group "Röyal Əmlak"
Агентство
Ежедневно: 10:00-20:00
Баку, Хатаинский р., пр. Бабека
Посмотреть все 676 предложения