В избранное
3-комн. вторичка - пос. Ени Гюнешли - 60 м² (1)
3-комн. вторичка - пос. Ени Гюнешли - 60 м² (2)
3-комн. вторичка - пос. Ени Гюнешли - 60 м² (3)
3-комн. вторичка - пос. Ени Гюнешли - 60 м² (4)
3-комн. вторичка - пос. Ени Гюнешли - 60 м² (5)
3-комн. вторичка - пос. Ени Гюнешли - 60 м² (6)
3-комн. вторичка - пос. Ени Гюнешли - 60 м² (7)
3-комн. вторичка - пос. Ени Гюнешли - 60 м² (8)
3-комн. вторичка - пос. Ени Гюнешли - 60 м² (9)
140 000AZN
2 330 AZN/м²
Продаётся 3-комн. вторичка 60 м², пос. Ени Гюнешли
3-комн.
Вторичка
60 м²
Площадь
8 / 9
Этаж
КупчаяИпотекаРемонт
Evinə yaraşanı Baku Electronics-də tap!
KATEQORİYALAR

Suraxanı rayonu, Yeni Günəşli AB massivi, əlverişli və infrastrukturlu ərazidə 2 otaqdan 3-ə düzəlmiş 3 Otaqlı mənzil satılır.
Mərtəbə: 9/8.

- Layihə: Kiev (ipoteka üçün yararlıdır)
- Sənəd: çıxarış (kupça)
- Kommunikasiya: qaz, su, işıq daimidir
- İstilik sistemi: mərkəzidir

Plan və daxili: geniş qonaq otağı, iki ayrı yataq otağı (uşaq otağı üçün ayrıca əlverişli), mətbəx və sanitar qovşağı. Tavanlarda dekorativ işıqlandırma, klassik tərzli asma çilçıraqlar, zövqlü divar kağızları, iri pəncərələr və işıqlı otaqlar. Döşəmələr taxta üzlüdür. Qonaq otağında kondisioner quraşdırılıb.

Mühit və yaxınlıq: məktəblər, uşaq bağçası, supermarketlər, bazar və digər zəruri xidmətlər addımlıq məsafədədir.

Komissiya haqqı 1 % təşkil edir.

Səhifəmizdə müxtəlif ərazilərdə digər mənzil təklifləri də mövcuddur. Relax Home ilə mənzil almaq və ya satmaq üçün hər gün 09:00-dan etibarən əlaqə saxlaya bilərsiniz.

Bəhruz
Посредник (агент)
Внимание!
Не отправляйте аванс до осмотра недвижимости.

Номер объявления

Просмотров

Обновлено

6094257

211

02 мая 2026

Причина жалобы
  • Использованы фотографии другой недвижимости
  • Подозрения в мошенничестве
  • Невозможно дозвониться
  • Уже продано/сдано в аренду
  • Некоторые данные о недвижимости указаны неверно
  • Неверная цена
  • Разместили объявление о моей недвижимости без разрешения