Продажа
3-комн. вторички
Продаётся 3-комн. вторичка 65 м²,
Хатаинский р.
1/10
Все фото
+2 фото
132 000 AZN
2 030 AZN/м²
3-комн.
Вторичка
65 м²
Площадь
5 / 9
этаж
Купчая
Ремонт
Продаётся 3-комн. вторичка 65 м²,
Хатаинский р.
Xetai rayonu Gence prospekti kohne tikili 9 mertebeli binanin 5 mertebesindeki temirli 2 otaqdan 3 otaqa duzelme sahesi 65kv olan menzil satilir.Etrafli melumat ucun elaqe saxlayin.Ofis xidmet haqqi 1 faiz teskil edir.
Агентство
Ежедневно: 10:00-19:00
Баку, Хатаинский р., ул. Мухаммеда Хади 430с
Посмотреть все 325 предложения
№ 6094383
•
Просмотры: 176
•
Обновлено: 02.05.2026, 15:09
132 000 AZN
2 030 AZN/м²
3-комн.
Вторичка
65 м²
Площадь
5 / 9
этаж
Купчая
Ремонт
Turan bey
Посредник (агент)
City House Əhmədli
Агентство
Ежедневно: 10:00-19:00
Баку, Хатаинский р., ул. Мухаммеда Хади 430с
Посмотреть все 325 предложения