Продажа
2-комн. вторички
Продаётся 2-комн. вторичка 50 м²,
м. Нариман Нариманов
1/6
Все фото
153 000 AZN
3 060 AZN/м²
2-комн.
Вторичка
50 м²
Площадь
5 / 5
этаж
Купчая
Ремонт
Продаётся 2-комн. вторичка 50 м²,
м. Нариман Нариманов
Nərimanov metrosunun yaxınlığında 212 nömrəli məktəbin tam yanında daş binada qanuni 2 otaqlı kupçalı mənzil təcili satılır. Açar ofsidedir istənilən vaxt mənzilə baxmaq mümkündür. Ətraflı məlumat üçün əlaqə saxlaya bilərsiniz. Xidmət haqqı 1 %!!
Баку, Faiq Yusifov küçəsi
Баку, Faiq Yusifov küçəsi
Смотреть на карте
Наримановский р.
м. Нариман Нариманов
Elan sahibi
Посредник (агент)
№ 6105274
•
Просмотры: 372
•
Обновлено: 16.05.2026, 10:19
153 000 AZN
3 060 AZN/м²
2-комн.
Вторичка
50 м²
Площадь
5 / 5
этаж
Купчая
Ремонт
Elan sahibi
Посредник (агент)