Продажа
3-комн. новостройки
Продаётся 3-комн. новостройка 96 м²,
м. Автовокзал
1/9
Все фото
+1 фото
242 000 AZN
2 520 AZN/м²
3-комн.
Новостройка
96 м²
Площадь
5 / 17
этаж
Купчая
Ипотека
Ремонт
Продаётся 3-комн. новостройка 96 м²,
м. Автовокзал
Avtovağzal metrosunun yanı. Şəhərə 5 dq məsafə. Gözəl panaraması var qarşısı acıq mənzildi. 2 eyvan var. İstilik sistemi kombidir. Uşaqlar üçün oyun parkı var. Mənzil tam əşyalı satılır. Xidmət haqqı 1%
Агентство
Ежедневно: 09:00 - 00:00
Баку, Насиминский р., ул. 28 мая
Посмотреть все 452 предложения
№ 6106089
•
Просмотры: 108
•
Обновлено: 16.05.2026, 17:21
242 000 AZN
2 520 AZN/м²
3-комн.
Новостройка
96 м²
Площадь
5 / 17
Агентство
Ежедневно: 09:00 - 00:00
Баку, Насиминский р., ул. 28 мая
Посмотреть все 452 предложения