Продажа
2-комн. новостройки
Продаётся 2-комн. новостройка 96 м²,
м. Азадлыг проспекти
1/13
Все фото
+5 фото
220 000 AZN
2 290 AZN/м²
2-комн.
Новостройка
96 м²
Площадь
4 / 18
этаж
Купчая
Ипотека
Ремонт
Продаётся 2-комн. новостройка 96 м²,
м. Азадлыг проспекти
Bina Zirvə Şadlıq evinin tam yaxnliğinda yerləşir.Qanuni 2 otaqdır.Sənədlər tam qaydasinadı.Təcili satlir.Əlavə məlumatlra görə zəng edə bilərsiz.
Баку, C.Xəndam küçəsi
Баку, C.Xəndam küçəsi
Смотреть на карте
Бинагадинский р.
м. Азадлыг проспекти
пос. 8-й мкр
Anar
Посредник (агент)
№ 6106325
•
Просмотры: 385
•
Обновлено: Сегодня, 12:21
220 000 AZN
2 290 AZN/м²
2-комн.
Новостройка
96 м²
Площадь
4 / 18
этаж
Купчая
Ипотека
Ремонт
Anar
Посредник (агент)