В избранное

EVA Group "Platin Real Estate"

595 предложений
2-комн. вторичка - м. Халглар Достлугу - 55 м² (1)
2-комн. вторичка - м. Халглар Достлугу - 55 м² (2)
2-комн. вторичка - м. Халглар Достлугу - 55 м² (3)
2-комн. вторичка - м. Халглар Достлугу - 55 м² (4)
2-комн. вторичка - м. Халглар Достлугу - 55 м² (5)
2-комн. вторичка - м. Халглар Достлугу - 55 м² (6)
2-комн. вторичка - м. Халглар Достлугу - 55 м² (7)
2-комн. вторичка - м. Халглар Достлугу - 55 м² (8)
130 000AZN
2 360 AZN/м²
Продаётся 2-комн. вторичка 55 м², м. Халглар Достлугу
2-комн.
Вторичка
55 м²
Площадь
5 / 5
Этаж
КупчаяРемонт
Evinə yaraşanı Baku Electronics-də tap!
KATEQORİYALAR

Təcili satılır!
.
Xalqlar Dostluğu metro stansiyasına piyada məsafədə, Cəmşid Naxçıvanski küçəsində, 8 km parkının yaxınlığında 2 otaqlı mənzil satışa çıxarılıb. Mənzil 5 mərtəbəli Minsk layihəli binanın 5-ci mərtəbəsində yerləşir.
Ümumi sahəsi 55 kv.m-dir.
Mənzildə mərkəzi istilik sistemi mövcuddur, qaz, su və işıq daimidir.
Sənədi çıxarışdır (kupça).
Əşyasız satılır.
.
Ərazi infrastrukturu baxımından çox əlverişlidir.
Yaxınlıqda məktəb, bağça, supermarketlər və digər ictimai obyektlər yerləşir. Metroya və 8 km parkına yaxınlığı əlavə üstünlük təşkil edir.
Qiymət: 130.000 AZN.
Real alıcıya endirim olunacaq.
.
Ətraflı məlumat üçün əlaqə saxlaya bilərsiniz.
Ofis haqqı: 1%.

Qərib
Посредник (агент)

Номер объявления

Просмотров

Обновлено

6107188

120

06 мая 2026

Причина жалобы
  • Использованы фотографии другой недвижимости
  • Подозрения в мошенничестве
  • Невозможно дозвониться
  • Уже продано/сдано в аренду
  • Некоторые данные о недвижимости указаны неверно
  • Неверная цена
  • Разместили объявление о моей недвижимости без разрешения
  • Разместили объявление как собственник, хотя является посредником
  • Другое
Действие невозможно
Вы уже отправляли жалобу на это объявление
Вы уже отправляли жалобу на это объявление

Ваша жалоба была успешно принята

Она будет рассмотрена в кратчайшие сроки.

Понятно