Продажа
3-комн. вторички
Продаётся 3-комн. вторичка 70 м²,
м. Азадлыг проспекти
1/13
Все фото
+5 фото
235 000 AZN
3 360 AZN/м²
3-комн.
Вторичка
70 м²
Площадь
5 / 9
этаж
Купчая
Ремонт
Продаётся 3-комн. вторичка 70 м²,
м. Азадлыг проспекти
KUPÇALI VƏ İPOTEKAYA YARARLI !!! Azadlıq və Dərnəgül metrosunun yaxınlığında 7ci mikrorayonda qanuni 3 otaqlı, əla təmirli mənzil satılır! Ətrfada hər növ iaşə obyektləri mövcuddur Qaz, su, işıq daimidir Ofis haqqı 1%
Баку, Fərman Məlikov küçəsi
Баку, Fərman Məlikov küçəsi
Смотреть на карте
Бинагадинский р.
м. Азадлыг проспекти
пос. 7-ой мкр
Elsevər bəy
Посредник (агент)
New House Nərimanov
Агентство
Ежедневно: 10:00-19:00
Баку, Наримановский р., ул. Ага Нейматуллы
Посмотреть все 512 предложения
№ 6109376
•
Просмотры: 124
•
Обновлено: 07.05.2026, 19:12
235 000 AZN
3 360 AZN/м²
3-комн.
Вторичка
70 м²
Площадь
5 / 9
этаж
Купчая
Ремонт
Elsevər bəy
Посредник (агент)
New House Nərimanov
Агентство
Ежедневно: 10:00-19:00
Баку, Наримановский р., ул. Ага Нейматуллы
Посмотреть все 512 предложения