Продажа
5 и более комн. новостройки
Продаётся 5-комн. новостройка 201 м²,
Наримановский р.
1/13
Все фото
Снято с продажи
+5 фото
Снято с продажи
: 15.05.2026, 20:03
615 000 AZN
3 060 AZN/м²
5-комн.
Новостройка
201 м²
Площадь
8 / 17
этаж
Купчая
Ремонт
Продаётся 5-комн. новостройка 201 м²,
Наримановский р.
Nərimanov rayonu, Qarabağ küçəsi, Şərq Bazarının arxası, 17/8, 201 kvm, 5 otaq, 2 mənzilin birləşməsi(3+1), bahalı təmir,yaşayış olub, tam əşyalı, qaz,kupça
Баку, Qarabağ küç.
Баку, Qarabağ küç.
Смотреть на карте
Наримановский р.
Министерство Образования
№ 6111497
•
Просмотры: 89
Снято с продажи
: 15.05.2026, 20:03
615 000 AZN
3 060 AZN/м²
5-комн.
Новостройка
201 м²
Площадь
8 / 17
этаж
Купчая
Ремонт