Продажа
2-комн. вторички
Продаётся 2-комн. вторичка 55 м²,
м. Элмляр Академиясы
1/12
Все фото
+4 фото
218 000 AZN
3 960 AZN/м²
2-комн.
Вторичка
55 м²
Площадь
3 / 5
этаж
Купчая
Ремонт
Продаётся 2-комн. вторичка 55 м²,
м. Элмляр Академиясы
Ə.Cəmil k, "Elmlər Akad." m.na yaxın, 5/3, sahə - 51 kv.m.(çıxarışda), faktiki sahə - 55 kv.m., şərq-qərb cəhətli, otaqlar ayrı, 2 eyvanı var, supertəmirlidir, mebel və məişət texnikası ilə təchiz olunub. Mənzildə yaşayış olmayıb.
Баку, Ə.Cəmil 68
Баку, Ə.Cəmil 68
Смотреть на карте
Ясамальский р.
м. Элмляр Академиясы
пос. Ясамал
Merida Premium
İlqar
Собственник
№ 6116224
•
Просмотры: 173
•
Обновлено: 09.05.2026, 19:21
218 000 AZN
3 960 AZN/м²
2-комн.
Вторичка
55 м²
Площадь
3 / 5
этаж
Купчая
Ремонт
İlqar
Собственник