Продажа
4-комн. новостройки
Продаётся 4-комн. новостройка 193 м²,
Насиминский р.
1/26
Все фото
+18 фото
620 000 AZN
3 210 AZN/м²
4-комн.
Новостройка
193 м²
Площадь
9 / 20
этаж
Ремонт
Продаётся 4-комн. новостройка 193 м²,
Насиминский р.
Nəsimi rayonu Azadlıq prospekti Tibb universitetinə yaxın yerləşən yeni tikili binada 4 otaqlı əla təmirli mənzil satılır.mənzil təzə təmir olub yaşayış olmayıb.binada qaz su işıq daimidir.mənzildə istilik kombidir. xidmət haqqı 1%
Агентство
Ежедневно: 10:00 – 19:00
Баку, Ясамальский р. ул. Сулеймана Дадашова 39
Посмотреть все 756 предложения
№ 6120844
•
Просмотры: 81
•
Обновлено: 11.05.2026, 17:37
620 000 AZN
3 210 AZN/м²
4-комн.
Новостройка
193 м²
Площадь
9 / 20
этаж
Ремонт
Ruslan
Посредник (агент)
Rich Estate Baku
Агентство
Ежедневно: 10:00 – 19:00
Баку, Ясамальский р. ул. Сулеймана Дадашова 39
Посмотреть все 756 предложения