Продажа
3-комн. новостройки
Продаётся 3-комн. новостройка 129 м²,
пос. Локбатан
1/9
Все фото
+1 фото
145 000 AZN
1 120 AZN/м²
3-комн.
Новостройка
129 м²
Площадь
7 / 16
этаж
Продаётся 3-комн. новостройка 129 м²,
пос. Локбатан
Bine ticaret merkezine yaxin premium binada 12 ci mertebede 4 otaga düzele bilen menzil tecili satilir.Binanin altinda asan xidmet mol olacaq .
Баку, Lökbatan yolu
Баку, Lökbatan yolu
Смотреть на карте
Гарадагский р.
пос. Локбатан
Elan sahibi
Посредник (агент)
№ 6125209
•
Просмотры: 227
•
Обновлено: Сегодня, 19:47
145 000 AZN
1 120 AZN/м²
3-комн.
Новостройка
129 м²
Площадь
7 / 16
этаж
Elan sahibi
Посредник (агент)