Продажа
3-комн. новостройки
Продаётся 3-комн. новостройка 85 м²,
м. 20 января
1/10
Все фото
+2 фото
245 000 AZN
2 880 AZN/м²
3-комн.
Новостройка
85 м²
Площадь
13 / 16
этаж
Купчая
Ипотека
Ремонт
Продаётся 3-комн. новостройка 85 м²,
м. 20 января
20 yanvar metrosunun yanı 2 otaqdan 3 otağa düzəlmiş kupçalı ipotekaya yararlı mənzil satılır.binada qaz su işıq var.istilik kombidir. xidmət haqqı 1%
Баку, Məmməd Cəfər Cəfərov küçəsi
Баку, Məmməd Cəfər Cəfərov küçəsi
Смотреть на карте
Насиминский р.
м. 20 января
м. 8 ноября
м. Мемар Аджеми
пос. 1-й мкр
Ruslan
Посредник (агент)
Rich Estate Baku
Агентство
Ежедневно: 10:00 – 19:00
Баку, Ясамальский р. ул. Сулеймана Дадашова 39
Посмотреть все 754 предложения
№ 6126255
•
Просмотры: 74
•
Обновлено: 13.05.2026, 14:17
245 000 AZN
2 880 AZN/м²
3-комн.
Новостройка
85 м²
Площадь
13 / 16
Агентство
Ежедневно: 10:00 – 19:00
Баку, Ясамальский р. ул. Сулеймана Дадашова 39
Посмотреть все 754 предложения