В избранное

EVA Group "Platin Real Estate"

582 предложения
3-комн. вторичка - м. Гянджлик - 70 м² (1)
3-комн. вторичка - м. Гянджлик - 70 м² (2)
3-комн. вторичка - м. Гянджлик - 70 м² (3)
3-комн. вторичка - м. Гянджлик - 70 м² (4)
3-комн. вторичка - м. Гянджлик - 70 м² (5)
3-комн. вторичка - м. Гянджлик - 70 м² (6)
3-комн. вторичка - м. Гянджлик - 70 м² (7)
3-комн. вторичка - м. Гянджлик - 70 м² (8)
3-комн. вторичка - м. Гянджлик - 70 м² (9)
3-комн. вторичка - м. Гянджлик - 70 м² (10)
174 000AZN
2 490 AZN/м²
Продаётся 3-комн. вторичка 70 м², м. Гянджлик
3-комн.
Вторичка
70 м²
Площадь
9 / 9
Этаж
КупчаяРемонт
Evinə yaraşanı Baku Electronics-də tap!
KATEQORİYALAR

Genclik metrosunun yaxinliginda super teklif

Baki seheri Nerimanov rayonu Ataturk prospektinde yerlesen bu 3 otaqli menzil hem yasamaq hem de kiraye vermek ucun ela secimdir Eksperimental layiheli kohne tikili binada yerlesen menzil tam esyali satilir Rahat planlasdirilmasi isigli otaglari ve elverisli yerlesmesi ile diqqet cekir

9 mertebeli binanin 9 cu mertebesi
70 kv
Kupca var

Genclik metrosuna yaxin mesafede yerlesir Etrafinda mekteb baxca market ve butun lazimi infrastrukturlar movcuddur

Ofis haqqi 1 faiz

Etrafli melumat ucun elaqe saxlayin

Məleykə Xanım
Посредник (агент)

Номер объявления

Просмотров

Обновлено

6126390

49

Вчера 21:00

Причина жалобы
  • Использованы фотографии другой недвижимости
  • Подозрения в мошенничестве
  • Невозможно дозвониться
  • Уже продано/сдано в аренду
  • Некоторые данные о недвижимости указаны неверно
  • Неверная цена
  • Разместили объявление о моей недвижимости без разрешения
  • Разместили объявление как собственник, хотя является посредником
  • Другое
Действие невозможно
Вы уже отправляли жалобу на это объявление
Вы уже отправляли жалобу на это объявление

Ваша жалоба была успешно принята

Она будет рассмотрена в кратчайшие сроки.

Понятно
Отмена
Аренда
2-комн. вторичка - м. 28 мая - 50 м²
2-комн. вторичка - м. 28 мая - 50 м²
2-комн. вторичка - м. 28 мая - 50 м²