В избранное
4-комн. вторичка - Хырдалан - 110 м² (1)
4-комн. вторичка - Хырдалан - 110 м² (2)
4-комн. вторичка - Хырдалан - 110 м² (3)
4-комн. вторичка - Хырдалан - 110 м² (4)
4-комн. вторичка - Хырдалан - 110 м² (5)
4-комн. вторичка - Хырдалан - 110 м² (6)
4-комн. вторичка - Хырдалан - 110 м² (7)
4-комн. вторичка - Хырдалан - 110 м² (8)
4-комн. вторичка - Хырдалан - 110 м² (9)
160 000AZN
1 450 AZN/м²
Продаётся 4-комн. вторичка 110 м², Хырдалан
4-комн.
Вторичка
110 м²
Площадь
6 / 9
Этаж
КупчаяИпотекаРемонт
Evinə yaraşanı Baku Electronics-də tap!
KATEQORİYALAR

👍 Hər zaman dəbdə olan və heç bir zaman aktuallığını itirməyən Leninqrad layihəli möhtəşəm mənzil təqdim edirik: 👍
🔥 Qanuni 4 otaq! Kupçalı! İdeal təmirli! Yelçəkən! Leninqrad layihəsi!
✨ Kupça əldə - ipotekaya yararlı! ✨
🏡Adres: Mənzil Xırdalan şəhərinin tam mərkəzində, köhnə bazar yaxınlığında, 28-ci məhəllədə yerləşir.
🏡Növ : köhnə tikili - Leninqrad layihəsi
🏡Mərtəbə : 6/9
🏡Otaq sayı: qanuni 4 otaq (yelçəkən)
🏡Sahə: 110 kv.m.
🏡Təmir: əla
🏡Sənəd : kupça
🏡Qiymət: 160 000 manat
🏡Mənzilin yerləşdiyi bina mərkəzdə, əla yerdədir. Təmiri və şəraiti əladır, keyfiyyətli təmir edilib. Geniş həyəti var. Orta və yelçəkən mənzildir.
. Şəxsi yaşayış üçün təmir edilib, mənzil hazır gir-yaşa vəziyyətdədir. İdealdır.
🏡 Sərfəli təklifdir. Əldə etməyə tələsin.
🧨Ətraflı məlumat üçün buyurun, zəng edin!

Хырдалан, Heydər Əliyev prospekti
Emin Əmlak
Посредник (агент)
Внимание!
Не отправляйте аванс до осмотра недвижимости.

Номер объявления

Просмотров

Обновлено

6128732

84

14 мая 2026

Причина жалобы
  • Использованы фотографии другой недвижимости
  • Подозрения в мошенничестве
  • Невозможно дозвониться
  • Уже продано/сдано в аренду
  • Некоторые данные о недвижимости указаны неверно
  • Неверная цена
  • Разместили объявление о моей недвижимости без разрешения
  • Разместили объявление как собственник, хотя является посредником