Продажа
2-комн. новостройки
Продаётся 2-комн. новостройка 60 м²
1/10
Все фото
+2 фото
116 000 AZN
1 930 AZN/м²
2-комн.
Новостройка
60 м²
Площадь
2 / 5
этаж
Купчая
Ремонт
Продаётся 2-комн. новостройка 60 м²
KUPÇALI!!! XIRDALANDA RADNOY 2 OTAQLI MƏNZİL TƏCİLİ SATILIR! Sənəd tam qaydasındadır. Kupçada 52.3 kv.m belədə 60 kv.m. Qaz su işıq var. A Real Alıcılara Endirim olacaq! Xidmət haqqı 1%
Хырдалан, Xırdalan şəh.
Хырдалан, Xırdalan şəh.
Смотреть на карте
Хырдалан
Mədinə xanım
Посредник (агент)
My Dom Xırdalan 2
Агентство
Ежедневно: 10:00 - 18:00
Хырдалан, Абшеронский р., пр. Гейдар Алиева
Посмотреть все 85 предложения
№ 6129172
•
Просмотры: 66
•
Обновлено: 14.05.2026, 13:42
116 000 AZN
1 930 AZN/м²
2-комн.
Новостройка
60 м²
Площадь
2 / 5
этаж
Купчая
Ремонт
Mədinə xanım
Посредник (агент)
My Dom Xırdalan 2
Агентство
Ежедневно: 10:00 - 18:00
Хырдалан, Абшеронский р., пр. Гейдар Алиева
Посмотреть все 85 предложения