Продажа
3-комн. новостройки
Продаётся 3-комн. новостройка 71 м²,
Сураханский р.
1/14
Все фото
+6 фото
142 000 AZN
2 000 AZN/м²
3-комн.
Новостройка
71 м²
Площадь
14 / 15
этаж
Ремонт
Продаётся 3-комн. новостройка 71 м²,
Сураханский р.
Zığ qəsəbəsində Mayak Rezidence yaşayış kompleksində 15mərtəbəli yeni tikili binanın 14cü mərtəbəsi 71kv 3otaqlı yeni tikili binada mənzil satılır.Yeni təmirdən çıxıb və təmirdən sonra yaşayış olmayıb.Suyu-işığı-qazı daimidir.
Баку, Zığ qəsəbəsi
Баку, Zığ qəsəbəsi
Смотреть на карте
Сураханский р.
Menziland
Посредник (агент)
№ 6129747
•
Просмотры: 556
•
Обновлено: 14.05.2026, 15:55
142 000 AZN
2 000 AZN/м²
3-комн.
Новостройка
71 м²
Площадь
14 / 15
этаж
Ремонт
Menziland
Посредник (агент)