В избранное
2-комн. вторичка - м. Гянджлик - 70 м² (1)
2-комн. вторичка - м. Гянджлик - 70 м² (2)
2-комн. вторичка - м. Гянджлик - 70 м² (3)
2-комн. вторичка - м. Гянджлик - 70 м² (4)
2-комн. вторичка - м. Гянджлик - 70 м² (5)
2-комн. вторичка - м. Гянджлик - 70 м² (6)
2-комн. вторичка - м. Гянджлик - 70 м² (7)
2-комн. вторичка - м. Гянджлик - 70 м² (8)
2-комн. вторичка - м. Гянджлик - 70 м² (9)
2-комн. вторичка - м. Гянджлик - 70 м² (10)
198 000AZN
2 830 AZN/м²
Продаётся 2-комн. вторичка 70 м², м. Гянджлик
2-комн.
Вторичка
70 м²
Площадь
4 / 9
Этаж
КупчаяИпотекаРемонт
Evinə yaraşanı Baku Electronics-də tap!
KATEQORİYALAR

Hörmətli müştərilər, şəhərin ən gözəl və ən prestijli ərazilərindən birində mənzil satışa çıxarıldı!

Gənclik metrosuna cəmi 5 dəqiqəlik məsafədə, tam küçənin üzərində, Koroğlu Rəhimov küçəsində yerləşən Leninqrad layihəli 9 mərtəbəli binanın 4-cü mərtəbəsində yerləşən mənzil həm yaşayış, həm də yatırım üçün ideal seçimdir.

Mənzil infrastruktur baxımından olduqca əlverişli nöqtədə yerləşir. Ətrafında Respublika Stadionu, İdman Akademiyası, İqtisad Universiteti, Bakı Qızlar Universiteti və digər ali təhsil müəssisələri mövcuddur. Market, məktəb, bağça və bütün iaşə obyektləri tam yaxınlıqdadır.

Bu ərazidə təmirli 2 otaqlı mənzillərin qiyməti 240-250 min manat arasında dəyişir. Mənzil isə olduqca sərfəli qiymətə təklif olunur və real alıcı ilə yerində endirim nəzərdə tutulub.

Belə fürsətlər bazarda çox az olur. Tələsin, bu fürsəti əldən qaçırmayın! Ətraflı məlumat üçün əlaqə saxlayın.

Elan sahibi
Посредник (агент)
Внимание!
Не отправляйте аванс до осмотра недвижимости.

Номер объявления

Просмотров

Обновлено

6131214

150

Сегодня 00:01

Причина жалобы
  • Использованы фотографии другой недвижимости
  • Подозрения в мошенничестве
  • Невозможно дозвониться
  • Уже продано/сдано в аренду
  • Некоторые данные о недвижимости указаны неверно
  • Неверная цена
  • Разместили объявление о моей недвижимости без разрешения