Продажа
3-комн. новостройки
Продаётся 3-комн. новостройка 148 м²,
м. Мемар Аджеми
1/14
Все фото
+6 фото
339 000 AZN
2 290 AZN/м²
3-комн.
Новостройка
148 м²
Площадь
9 / 16
этаж
Купчая
Ремонт
Продаётся 3-комн. новостройка 148 м²,
м. Мемар Аджеми
Nəsimi ray 5 mkr M.Əcəmi m/s yaxın yeni tikili binada 3 otaq 148 kv təmirli mənzil əşyalarla birgə satılır.qaz kupça var.
Баку, 5-ci mikrorayon qəsəbəsi
Баку, 5-ci mikrorayon qəsəbəsi
Смотреть на карте
Насиминский р.
м. Мемар Аджеми
пос. 5-й мкр
Firuz
Посредник (агент)
№ 6131325
•
Просмотры: 216
•
Обновлено: 15.05.2026, 08:21
339 000 AZN
2 290 AZN/м²
3-комн.
Новостройка
148 м²
Площадь
9 / 16
этаж
Купчая
Ремонт
Firuz
Посредник (агент)