Продажа
2-комн. новостройки
Продаётся 2-комн. новостройка 111 м²,
м. Шах Исмаил Хатаи
1/12
Все фото
+4 фото
385 000 AZN
3 470 AZN/м²
2-комн.
Новостройка
111 м²
Площадь
7 / 20
этаж
Купчая
Ипотека
Ремонт
Продаётся 2-комн. новостройка 111 м²,
м. Шах Исмаил Хатаи
✨ PREMİUM TƏKLİF ✨ Şəhərin mərkəzində çox gğzəl bir mənzil 🏡 111 kv.m geniş mənzil 🏢 20 mərtəbəli binanın 7-ci mərtəbəsi 🛋 2 otaqlı, tam təmirli və əşyalı 📄 Kupçalı 🏦 İpotekaya yararlı 💎 Rahat və prestijli yaşayış üçün ideal seçim! 📌 Ofis haqqı: 1%
Агентство
Ежедневно: 10:00-19:00
Баку, Хатаинский р., ул. Мехди Мехдизаде
Посмотреть все 722 предложения
№ 6134425
•
Просмотры: 49
•
Обновлено: 16.05.2026, 11:18
385 000 AZN
3 470 AZN/м²
2-комн.
Новостройка
111 м²
Площадь
7 / 20
Агентство
Ежедневно: 10:00-19:00
Баку, Хатаинский р., ул. Мехди Мехдизаде
Посмотреть все 722 предложения