Продажа
4-комн. вторички
Продаётся 4-комн. вторичка 110 м²
1/16
Все фото
+8 фото
164 000 AZN
1 490 AZN/м²
4-комн.
Вторичка
110 м²
Площадь
2 / 9
этаж
Купчая
Ремонт
Продаётся 4-комн. вторичка 110 м²
Tecili satilir.Ev sahibiyem yeni temirden cixib.Evde hec kes qeydiyyatda yoxdur.Real alicilar narahat etsin maklerler narahat etmesin aliciya evde real endirim olunacaq.
Хырдалан, Xırdalan şəh.
Хырдалан, Xırdalan şəh.
Смотреть на карте
Хырдалан
Orxan
Собственник
№ 6138135
•
Просмотры: 166
•
Обновлено: Вчера, 19:22
164 000 AZN
1 490 AZN/м²
4-комн.
Вторичка
110 м²
Площадь
2 / 9
этаж
Купчая
Ремонт
Orxan
Собственник