Продажа
3-комн. новостройки
Продаётся 3-комн. новостройка 83 м²,
Абшеронcкий р.
1/12
Все фото
+4 фото
135 000 AZN
1 630 AZN/м²
3-комн.
Новостройка
83 м²
Площадь
7 / 9
этаж
Купчая
Ипотека
Ремонт
Продаётся 3-комн. новостройка 83 м²,
Абшеронcкий р.
Xirdalanda Kupcali tam merkezde kiristal 1-de orginal 3-otaqli menzil satisa cixdi❗️Real aliciya yerinde endirim olacaq elde etmeye telesin bu qiymete az hallarda kiristalda evler satisa cixir❗️İpotelkaya yararlidir❗️
Хырдалан, Xırdalan şəh.
Хырдалан, Xırdalan şəh.
Смотреть на карте
Абшеронcкий р.
Gözəl xanım
Посредник (агент)
№ 6138187
•
Просмотры: 141
•
Обновлено: 17.05.2026, 19:51
135 000 AZN
1 630 AZN/м²
3-комн.
Новостройка
83 м²
Площадь
7 / 9
этаж
Купчая
Ипотека
Ремонт
Gözəl xanım
Посредник (агент)