Продажа
3-комн. новостройки
Продаётся 3-комн. новостройка 109 м²,
м. Иншаатчылар
1/9
Все фото
+1 фото
362 000 AZN
3 320 AZN/м²
3-комн.
Новостройка
109 м²
Площадь
5 / 14
этаж
Ремонт
Продаётся 3-комн. новостройка 109 м²,
м. Иншаатчылар
İnşaatçılar metrosu 📍 Yeni Bina ⚜️ Yeni Mənzil Qarajlar təhvil verilib✅ Binanın həyəti hazırlanır Qanuni 3 otaq Tam təmirli Kombisi qoyulub 109 kv Təmir yekunlaşır təhvil verilir. Şirkətin xidmət haqqı 1 %
Баку, Şərifzadə küçəsi
Баку, Şərifzadə küçəsi
Смотреть на карте
Ясамальский р.
м. Иншаатчылар
Orxan
Посредник (агент)
№ 6138470
•
Просмотры: 106
•
Обновлено: Вчера, 22:56
362 000 AZN
3 320 AZN/м²
3-комн.
Новостройка
109 м²
Площадь
5 / 14
этаж
Ремонт
Orxan
Посредник (агент)